Hızlı kilo verin

diyet -

Hızlı kilo verin

Hızlı kilo verin

Hızlı bir şekilde kilo vermek istiyor musunuz - bunu istediğimiz zaman genellikle baharın yavaşça yaklaştığı ve ilk güneş ışınlarının yaza ve yaklaşan tatile doğru yöneldiği dönemdir.
Şimdi mayolarınıza sığmak için veya istediğiniz bikini vücudunu elde etmek için birkaç kilo verin. Fakat bedene baskı yapmadan ve açlıktan ölmeden bu nasıl başarılabilir?

Vücudu dinle

DEZ'de müşterilerimize kahvaltının en önemli öğün olduğu ve bu nedenle yeterince iyi ve protein açısından zengin olması gerektiği konusunda her zaman tavsiye veriyoruz. Ayrıca vücuda günde 2-3 litre su verilmeli ve mümkünse şekerli içeceklerden uzak durulmalı. Diyetinizi değiştirme konusunda kendinizi strese sokmamak da çok önemli.
"Yavaş yemek" için özel bir not düşelim. Buradaki mesele, payınızı olabildiğince çabuk bitirmek değil, vücuda yiyecek alımını işlemesi için yeterli zaman vermektir.
Daha erken "tok" hissedeceksiniz ve vücudunuza yük binmeyecek. Elbette bu da tabağınızda bir şeyler bırakabileceğiniz anlamına geliyor. Bu konuda kendinizi suçlu hissetmeyin, bir dahaki sefere biraz daha az pişirin.

İstek yenmek

Büyük bir hata, aynı anda çok fazla şeyden vazgeçmektir. Tamamen çikolata veya diğer lezzetler olmadan yapabilmek için muazzam bir disipline sahip olmalısınız.
Bu nedenle, müşterilerimize her zaman diyetlerinin başında çok az kalori tüketmemelerini tavsiye ediyoruz, çünkü bu, sonraki yiyecek isteklerini daha da artırıyor. Vücudun diyette bir değişikliğe yavaş yavaş alışması ve ona örneğin bütün gün çikolata yerine sadece bir parça veya bir sıra çikolata verilmesi tavsiye edilir. Böylece, zevkinizden tamamen vazgeçmezsiniz, ancak vücuda alışkın olduğundan azar azar verin, böylece daha sonra hızla kilo verebilirsiniz.
Kişisel beslenme planı hazırlamak için bireysel vakalarda bizimle şahsen iletişime geçmekten çekinmeyin.


Diyete nasıl başlanır ve ardından hızla kilo verilir

Ürünlerimiz ile vücudunuzu ilk 2 gün yağ yakmaya en uygun şekilde hazırlarsınız. Bu süre zarfında vanilya aromalı bir shake alacaksınız.
Eski alışkanlıklarınızdan ve yeme ritminizden bilinçli bir şekilde koparak, başlangıçtan itibaren doğru perspektifi kazanacak ve normal karışık yiyecekleri tekrar yiyebileceğiniz sonraki günleri dört gözle bekleyeceksiniz.

Ürünlerimiz, doğru beslenme veya yaklaşan bir diyet planınız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanarak kilo kaybı ile söyledikleri olumlu geri dönütler ve nasıl mutlu hissettikleri bizim için çok önemlidir! Hızlı kilo kaybı için önerdiğimiz DEZ Başlangıç veya popüler diyet paketleri için ürünlerimizi inceleyiniz.

Hızlı kilo vermenizde başarılar dileriz!