Sonunda kilo vererek mutlu!

deneyim -

Sonunda kilo vererek mutlu!

Merhaba ben Simone, 1.71 boyundayım ve 4 ay önce 120 kiloydum. Bu kısa sürede 40 kilo vermeyi başardım ve tam da hamileliğimden önceki yerdeyim. Elbette hamilelik kilo alımım için bir bahane değil, ama bunu etkilediğini söylemeliyim.


Kilo vermek isteme sebebim

Oğlum Finn şu anda 2 yaşında ve 2 aydır kreşe gidiyor. Eski işime dönmek istedim ama fazla kilomla değil. Nedeni meslektaşlarım değildi, çünkü onları doğum iznim sırasında gördüm ve benim kilolu halimi biliyorlar. Oğlum uğruna bir şeyi değiştirmek istedim ve genç yaşta bakıma muhtaç olmak istemedim.

DEZ diyeti ile ilgili planım

Sayın Aktaş ile detaylı bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra Diet Box Gold sipariş ettim. Benim için maddi açıdan çok değerli olduğu ve büyük hedefler koyduğum için tavsiyesi bu yönde gitti. Çok fazla diyet yapmadan kullanmaya başladım. Arkadaşların ve ailenin desteğiyle her şey çok iyi gitti. Ayrıca shake'in tadı çok lezzetli olduğunu ve acıktırmadığını da söylemeliyim. Güne başlamak için her gün sağlıklı bir kahvaltı yaptım ve bence kesinlikle bu da çok yardımcı oldu.

Benim tavsiyem

Sloganım: Diyeti “karmaşıklaştırmayın” ya da çok fazla düşünmeyin, bazen sadece başlamak gerekir. Daha sağlıklı beslenmenin yanı sıra, dışarıda çok şey yaptım ve haftada bir yüzmeye gittim. Aktaş Bey'e göre diyetimi değiştirdiğim için diyet sırasında çok iyi egzersiz yapmamalıyım. Ancak diyetten hemen sonra formda kalmak için yakınımdaki bir spor salonuna kaydoldum. Şahsen ben kendi başıma bir şey yapmam, bunun yerine diyet ve beslenme merkezini tekrar arayıp herhangi bir sorunuz olursa takip edin. Ek olarak, beslenme uzmanları tarafından da motive oluyorsunuz ve böylece daha iyi geçiniyorsunuz.

Atılımım

Daha önce de belirtildiği gibi, sonunda tekrar kendimi seviyorum. Kendimi sadece nasıl göründüğüme göre yargıladığımdan değil ama kendi teninde rahat hissetmiyorsan, zor olsa bile bir şeyler yapmalısın. DEZ ekibinin desteği ve diyet shake sayesinde eskiden olduğum yere döndüm. Bu nedenle tüm ekibe büyük bir “Teşekkürler” demek istiyorum.

 


Etiketler