DEZ Diyet

DEZ diyeti böyle çalışır

DEZ ürünleri başarılı kilo kaybı için idealdir. Daha az kalori almanıza yardımcı olurlar ve aynı zamanda vücudunuzun tüm önemli besinlerle beslenmesini sağlarlar. Bu, eksiklik belirtilerini önler ve vücudunuz tam olarak kurtulmak istediğiniz fazla vücut yağını yakar.

1. aşama: 1. ve 2. gün

DEZ-Start, kilo vermenizin ilk iki gününde beş kez içtiğiniz hafif, kremsi bir içecektir. DEZ-START sadece vanilya aromasında mevcuttur. Bu, vücudunuzu yağ yakmaya en uygun şekilde hazırlamanızın yoludur. "Eski" alışkanlıklardan bilinçli bir şekilde koparak, onlardan doğru mesafeyi elde edersiniz ve ayrıca karma yemekle başlayacağınız üçüncü günü de dört gözle bekleyebilirsiniz.

2. aşama: 3-30. Gün

Bu aşamada normal olarak sabah 11'e kadar kahvaltı yaparsınız ve DEZ temel yemeklerini öğle ve akşam yemeklerinde yersiniz. Ayrıca günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek tüketin. Bu irade Alım süresi, istediğiniz bireysel kilo kaybına bağlıdır ve genellikle son 3 kiloya kadar yapılmalıdır.

3. aşama: Son 3 kilo

Bu aşamaya ulaşır ulaşmaz, diyetinizi daha da değiştirin ve bundan sonra sadece 1x DEZ temel gıda ve seçtiğiniz 2x karışık yiyecek yiyin. Örneğin, karışık gıdalardan sağlıklı bir kahvaltı yapmanız, öğle vakti DEZ diyet shake ile akşamları sağlıklı karışık yiyeceklerden oluşan başka bir öğün karıştırmanız tavsiye edilir. Ayrıca günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek tüketin. Amaç, istediğiniz kiloya karşı stabilizasyon sağlamaktır.

4. aşama: ağırlık tutun

DEZ diyet ürünlerini kullanarak diyetinizi değiştirerek, vücudunuzu yavaş yavaş sağlıklı bir karma diyete sokmuş olursunuz. Şu andan itibaren günde sadece 3 defa seçtiğiniz karışık gıdalardan oluşan bir yemek yiyeceksiniz. Ayrıca günde en az 2-3 litre kalorisiz içecek tüketin. Bu, uzun vadeli kilo yönetimine yol açar. Böylece enerji dengeniz kalıcı olarak dengede tutulur.