Orijinal DEZ Hakkında

Orijinal DEZ Hakkında: Diyet Yerine Sağlıklı Beslenme

Orijinal DEZ Ürünleri, Beslenme Tip Uzmanı ve patent sahibi Prof. Dr. Fikret Aktaş tarafından geliştirilerek önce Almanya'da ve sonra Türkiye ve onlarca ülkede beslenme bozukluğu, fazla kilo problemi teşhisi konulmuş hastaların sağlıklı bir beslenme düzenine alışmaları, kilo kontrolü hedefinde olan başta sporcular olmak üzere herkesin formunu koruması amacına yönelik 1999 yılından beri kullanılmaktadır.
DEZ konseptinin amacı, yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve böylece yeni elde edilen kiloyu / istenen ağırlığı korumaktır. Bu hedefe 4 adımla ulaşılacaktır. (Uygulama detayları için lütfen tıklayınız.) Uygulamak çok kolaydır ve minimum motivasyon gerektirir.

 

Orijinal DEZ Ürünleri, ilaç ya da gıda takviyesi değildir.

Türk ve Alman makamlarından onay ve izin alınarak üretilmiş, ilgili yönetmeliklere tamamen uyumlu, ilgili ülkelerin resmi olarak ilan edilmiş gıda kodekslerinde listelenen ENERJİSİ AZALTILMIŞ ÖĞÜN YERİNE GEÇEN GIDAdır.
Yani doğrudan doğruya her bir porsiyonu bir öğün yemek yerine kullanılır.
Prof. Dr. Fikret Aktaş, DEZ Beslenme Programını ve Orijinal DEZ ürünlerini  daima geliştirmektedir ve ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Tüm ekibinin aynı özen ve hassasiyetle çalışması için şirket içi eğitimler düzenlemektedir.
Sık sık Türkiye'ye gelerek başta İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde olmak üzere, kamu ve özel kuruluşlarda doktor ve diyetisyenlere MİSAFİR PROFESÖR olarak mesleki eğitimler vermektedir.
Orijinal DEZ Ürünlerinin içeriğinde sadece en iyi gıda maddeleri kullanılıyor ve bunun garantisi bizzat Prof. Dr. Fikret Aktaş tarafından verilmektedir.
Bu yüksek kalitesi Orijinal DEZ Ürünlerinin hem lezzet hem de etkili neticelerinden dolayı, 1999 yılından binlerce müşteri tarafından 11 ülkede  tercih edilmektedir.
Bu büyük başarı ve DEZ markasının çok duyulması üzerine bilhassa Türkiye'de çok kısa sürede sahteleri piyasaya sürülmüştür. Bu ürünlerle hukuki mücadele devam etmektedir. Bu sahte ürünlerden sık sık isim değiştirerek halkımızı mağdur edenlerinin başında, piyasada dezpack, dexxx, dez dietto gibi isimlerle satılanları gelmektedir.
Başta bu isimlerle satılan merdivenaltı ürünler ve benzerilerine karşı, lütfen dikkatli olunuz ve tereddüt halinde bizimle iletişim bilgileri bölümünde yazılı e posta, telefon, iletişim formu ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden irtibata geçmeden alım yapmayınız.