DEZ Hakkında

DEZ Hakkında: Diyet Kavramı

DEZ Diyet konsepti 1999 yılından beri kullanılmaktadır ve kilo problemi olan kişilerin kilo vermelerine profesyonel olarak yardımcı olabilmek için doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
Sorumlu Beslenme Tip Uzmanı ve patent sahibi Sayın Prof. vis. Dr. Dipl.- Oec. troph. M. Fikret Aktaş, DEZ Diyet Programını ve DEZ ürünlerini  devamlı bilimsel tarafdan geliştirmektedir ve ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Ayrıca DEZ ürünlerinde sadece en iyi hammaddeler kullanılıyor ve bunun garantisi DEZ Grubu ve bizzat Prof. Fikret Bey tarafından verilmekte. Bu nedenle DEZ'in hem tadından hem de etkin kilo verdirmesinden dolayı yüz binlerce müşteri 1999'dan beri 11 ülkede DEZ'i tercih etmektedir. Bilindiği gibi markalar ve faydalı olan ürünlerin sahteleri üretilmektedir. O yüzden maalesef DEZ ürünümüzün de sahtesi dezpack, dexxx, dez dietto gibi isimlerle piyasada bulunuyor ve hukuki işlemler hala sürüyor.
DEZ Ürünlerini kullanan 22 ile 55 yaş arasındaki müşterilerin kilo verme başarı oranı %90'ın üzerinde.

 

HEDEF

 

DEZ konseptinin amacı, yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve böylece yeni elde edilen kiloyu / istenen ağırlığı korumaktır.

Bu hedefe 4 adımla ulaşılacaktır. Uygulamak çok kolaydır ve minimum motivasyon gerektirir.

Bu motivasyon, örneğin ilk 2 günde 1-2 kg'lık bir ağırlık azalması gerçekleşmesi ile mümkün olmaktadır. Bu durum müşterilerimizi o kadar motive ediyor ki (15 kg'dan fazla kaybetmek isteyen) tüm katılımcıların %95'i sadece 5-6 haftada en az 10-15kg kaybediyor - ve bu tamamen sağlıklı bir şekilde, vücudu strese sokmadan gerçekleşiyor!