Doğru beslenme

% 20

Yağlar

Bunlar, yağ ve kalori içeren yiyecekler, bitkisel yağlar, tereyağı, fındık, şeker, bal, tatlılar, atıştırmalıklar, kekler ve turtaları içerir. Elbette bu yiyecekleri tamamen yemeyi bırakmamalısınız, çünkü bunlar önemli besinler de içerirler, ancak çok az miktarlarda tüketilmeleri gerekir.DEZ PROGRAMININ SONA ERMESİ

 

Düzenli yemek yemek, sağlıklı beslenmek kadar önemlidir. Üç klasik öğüne alışın: kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.
Bunlar vücudunuz için en sağlıklı olanlardır. Bu süre zarfında metabolizma zirvede olduğundan, sabah 11'e kadar kahvaltı yapın.
Doğru beslenme için yemeğinizin bileşimine dikkat edin ve az yağlı eti ve balığı tercih edin.

% 30

Proteinler

Bu alan, yan yemekler olarak az tüketebileceğiniz yiyecekleri gösterir. Bunlara yağsız et ve balık, az yağlı süt ve süt ürünleri ve yumurta dahildir.
Önemli: Alışveriş yaparken, genellikle gizli yağlar içerebildikleri için bu yiyeceklerin yağ içeriğine dikkat edin.

% 50

karbonhidratlar

Kalori alımının yaklaşık% 50-55'i tahıl ürünleri, pirinç, baklagiller ve patateslerin yanı sıra meyve ve sebzelerden oluşmalıdır. Lif oranı yüksek ürünleri tercih etmelisiniz. Diyet lifi, önemli işlevleri olan bitkilerdeki liftir - bunlardan biri de yüksek tokluk değeridir. Bu yiyeceklerin genel yağ içeriği oldukça düşüktür.

 

Diyet sistemimizle kilo verin

Sağlıklı kilo vermeyi sağlamak için, vücudun eksik beslenmemek için minimum miktarda vitamin, mineral, protein, karbonhidrat ve yağ emmesi kesinlikle gereklidir. 1000-1500 kcal diyette bu zor olacaktır. Bu nedenle DEZ öğün yerine geçen diyet ürünü, aşağıdakileri destekleyen bir araç olarak geliştirilmiştir:

  • yetersiz tedariki önlemek için,
  • kas kütlesini korumak,
  • saf yağ azaltımına teşvik etmek,
  • müşterinin yeme alışkanlıklarında bir değişiklik sağlamak ve
  • kilo vermeyi hızlı, sağlıklı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek.

Tüm Ürünlerimiz